FOTOTAPETA ŚCIENNA ICH Wallpaper V128-1 Mondrian

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: V128-1C
  • Producent: ICH Wallpaper
  • Dostępność: od 7 do 14 dni  (44000 szt.)
    Czas realizacji: Informacja o dostępności i dostawie
  • szt.
  • 1 679,00 zł / szt.

Fototapeta na ścianę Mondrian V128-1

Szerokość: 424cm
Wysokość: 280cm
Kolor: wielokolorowy
Ilość części: 8
Klej: brak kleju w zestawie

Flizelina (gramatura 150g/m2)
To najbardziej znana i popularna wersja tapet na rynku. Materiał wykonany z włókniny flizeliny, gładki i przyjemny w dotyku. Kolory zachowują swoją intensywność i długotrwałość. Montaż jest łatwy. Szerokie zastosowanie tego materiału sprawia, że tapeta będzie się sprawdzała niemal w każdym pomieszczeniu.

Flizelina strukturalna (gramatura 150g/m2)
Wykończenie flizeliny strukturalnej jest matowe. Powierzchnia tapety jest delikatnie teksturowana. Montaż jest łatwy. Uniwersalność tego materiału gwarantuje piękny efekt w niemal każdym pomieszczeniu. 

Flizelina z połyskiem (gramatura 150g/m2)
Powierzchnia materiału jest gładka i lekko połyskuje. Delikatny perłowy połysk sprawia, że produkt wygląda bardzo elegancko. Tapeta została wykonana na podkładzie flizelinowym, więc łatwo ją nakleić na ścianę i z niej usunąć. 

Winyl na flizelinie (gramatura 300g/m2)
Fototapety winylowe na flizelinie stanowią praktyczne rozwiązanie, gdyż warstwa wierzchnia jest wytrzymała, a przez to odporna na zniszczenia. Dodatkowo podłoże fototapet winylowych jest flizelinowe, co ułatwia prace montażowe. Klej nanosimy bezpośrednio na ścianę, przez co przyklejenie fototapety staje się prostą czynnością dla każdego. Szerokie zastosowanie materiału powoduje, że materiał będzie się sprawdzał nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale również w pomieszczeniach biurowych, szkołach, hotelach, restauracjach itp. Posiada atest niepalności C-s1-d0.

Fototapeta pod wymiar
Istnieje również możliwość wykonania fototapety pod wymiar na specjalne życzenie klienta, w sprawie wyceny proszę kontaktować się mailowo.

Uprzejmie informujemy, że fototapeta nie jest produktem prefabrykowanym, a jej produkcja odbywa się indywidualnie według potrzeb klienta, zatem nie ma możliwości zwrotu takiego towaru.