O nas

Sklep „Tapety świata” oferuje swoim Klientom doskonały asortyment: tapety ścienne, fototapety i obrazy. W ofercie znajdują się również akcesoria przydatne w pracach związanych z tapetowaniem. Towary sprowadzane są od zagranicznych producentów, z firm cieszących się od wielu dekad zaufaniem Klientów na całym świecie. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo setki różnych modeli tapet, w tym typowe tapety ścienne, tapety winylowe oraz papierowe, tapety do malowania, a także tapety dedykowane dla konkretnych pomieszczeń oraz wybranych grup klientów, na przykład tapety do sypialni, pokoi gościnnych, kuchni czy tapety dla dzieci. Tradycyjne i nowoczesne wzory tapet w różnych kolorach, z rozmaitymi motywami lub tapet całkowicie jednolitych, ale posiadających karbowaną powierzchnię, przez co nadających się do wielokrotnego malowania to część propozycji przygotowanych przez nasz sklep internetowy TapetySwiata.pl.

Zapraszamy do dokonywania zakupów drogą internetową (nie trzeba być zalogowanym), z dostawą kurierską lub możliwością odbioru osobistego w siedzibie firmy. Ogromny wybór produktów sprawia, że absolutnie każdy znajdzie tu coś dla siebie, tworząc w swoich wnętrzach wymarzone, unikatowe, aranżacje.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami – drogą telefoniczną i/lub mailową staramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i zażegnać wszelkie wątpliwości. Sklep internetowy udostępnia na swojej stronie regulamin dokonywania transakcji – bardzo prosimy wszystkich Klientów o zapoznanie się z nim przed dokonaniem zamówienia.

Infolinia: 32 441 63 14

sklep@tapetyswiata.pl

Pracujemy:
pon-pt w godz: 8:00 - 17:00


Odbiór osobisty:

Salon Tapet
Reptowska 39B
Bytom-Miechowice

Godziny otwarcia:
pon-pt w godz: 9.00 - 18.00
sb w godz: 9.00 - 13.00